Аминозол

Унікальні німецькі рідкі добрива для позакореневого та кореневого підживлення. Наукові досягнення і високі технології дозволили розробити добрива, що містять спеціалізовані компоненти, які забезпечують найвищу засвоюваність рослинами всіх діючих елементів живлення.

При підготовці насіння до посадки їх замочують в багатофункціональному добриві Аминозол. До його складу включено більше 20 пов'язаних амінокислот тваринного походження, які беруть участь у всіх важливих процесах життєдіяльності, а також в синтезі фітогормонів. Наприклад, утворюють індол-3-оцтової кислоти, яка діє як регулятор росту. Прискорюється схожість насіння, харчування проростків відбувається на самій ранній стадії. При нестійкій температурі, яка характерна навесні, без амінокислот теж не обійтися.

Вони необхідні рослинам при різких змінах температури (нічні або ранкові заморозки), а також при стресі, пов'язаному з посадкою і пересадкою. Полив Аминозолом розсади при висадці в грунт допомагає їй засвоювати поживні речовини цілими «будівельними блоками», сприяє зміцненню, і покращує процес фотосинтезу.