Асприя сидс

Подсолнечник ASPRIA SEEDS
Насіння соняшнику ASPRIA SEEDS
Кожен фермер знає, наскільки важлива якість посівного матеріалу і його відповідність клімату регіону. Насіння гібридів соняшнику ASPRIA SEEDS розроблені кращими генетиками з урахуванням всіх тонкощів вирощування врожаю на полях України.

Крім наукових досліджень, велика увага приділяється практичним результатам. На дослідних полях в різних регіонах безперервно здійснюється моніторинг якості генетичного матеріалу і його придатність для даної території.

НАСІННЯ СОНЯШНИКА ASPRIA SEEDS У ПРОДАЖУ  Серед пропозицій магазину "Агрохимцентр" з продажу насіння соняшнику ASPRIA SEEDS кращі гібриди з різним терміном дозрівання, адаптовані для клімату України. Вегетаційний період у насіння від 95 до 108 днів, а потенціал врожайності не менше 47 центнерів з гектара.

Все насіння гібридів соняшнику ASPRIA SEEDS стійкі до екстремальних температур і посухи, проходять інсектицидні і фунгіцидну обробку, не сприйнятливі до більшості хвороб.

Крім хороших сортових показників, запропонованих виробником, важливими у виборі насіння і належні умови їх зберігання. Ми зберігаємо насіння соняшнику ASPRIA SEEDS в оптимальних умовах: склади добре провітрюються, проводиться очистка території від шкідників і дезінфекція, ведеться контроль вологості і температури в приміщенні.

Характеристики насіння гібридів соняшнику ASPRIA SEEDS
AS 33112 дуже ранній 95 50 47
AS 33106 ранній 97 50 52
Хорнет ранній 100 52 53
AS 33103 CL середньо-пізній 108 51 53
AS 33102 CL середньо-пізній 112 52 55
AS 33101 CL середньо-ранній 105 52 47
AS 33108 середньостиглий 103 52 52
AS 33104 CL середньостиглий 108 51 49 Замовити насіння соняшнику ASPRIA SEEDS вигідно на «Агрохиммцентр" Наш магазин офіційним дилером з продажу насіння соняшнику ASPRIA SEEDS в Україні. Запропоновані нами ціни на товар найвигідніші на ринку і залежать від кількості замовлення.

Крім гнучкої цінової політики, ми пропонуємо консультації кваліфікованих фахівців, які знають всі нюанси про вирощування соняшнику. Зв'яжіться з менеджером, розкажіть про специфіку вашого господарства і отримаєте оптимально відповідний сорт соняшнику. Ми не припиняємо співпрацю після продажу: кожен клієнт може задати питання в будь-який час служба підтримки при необхідності проведе безкоштовну консультацію.

При замовленні продукції від 50 мішків доставка здійснюється за наш рахунок. Отримати більше інформації можна у консультанта. Заповніть цю форму, викладіть цікавить питання і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Асприя сидс