Аспрія сідс, кукурудза і соняшник від аспрія

У Вінницькій області пройшов великий семінар для фермерів регіону
Більше 200 фермерів на день поля поблизу Вінниці (Україна), зібрала на своїх полях копання ТОВ «Ольга» щорічно відрізняється найвищими результатами в цьому регіоні. Активно провести цей семінар зібралися представники 10 компаній, що працюють в Україні з посівним матеріалом і засобами захисту рослин. Аспрія, спільно зі своїм регіональним дистриб'ютором , також взяла участь у святкуванні дня поля.
Для того щоб всі учасники могли поспілкуватися з представниками компаній, їх розділили на дві групи, перша з яких почала з огляду ділянки гібридів кукурудзи, а друга соняшнику. Менеджери аспра, детально розповіли про всі характеристики гібридів, представлених на поле ТОВ «Ольга», а також запропонували укласти договори на сезон 2017 по вигідним для фермерів умов.
Особливо учасників дня поля цікавили гібриди кукурудзи з високим ФАО від 280 і до 400, а також гібриди з високою посухостійкістю. Регіональні зміни клімату, дуже сильно впливають на підбір правильних і нових гібридів у фермерів за останні кілька років. Щодо соняшнику, то тут фермери віддали перевагу високоврожайних гібридів. Вінницька область, як і сусідня Хмельницька, третій рік поспіль показує найкращі результати в Україні по врожайності соняшнику - 43-46ц / га.
В самому кінці дня поля, представники компаній приступили до збирання гібридів соняшнику. Аспрія, як завжди була на висоті і показала один з кращих результатів.

Аспріясідс, кукурдза і соняшник від аспрія.