асприя сидс сайт Агрохимцентра где Вы можете их купить!

Бажання задовольнити кожного аграрія в нашій країні і, втім, за її межами, молода команда фахівців початку плідну роботу над створенням унікальних гібридів культур. Вони прекрасно розуміли, що з кожним роком все більше і більше уваги приділяється ціні і можливості заощадити кожну копійку, а й погоджувалися з «вироком», що вітчизняні та дешеві продукти не можуть відрізнятися високою якістю. Це дало сильний поштовх до міжнародної співпраці і масовим випробувань кожного сорту, завдяки яким про компанію Aspria Seeds дізнався весь світ, а їх гібриди стали серйозними конкурентами багатьом дорогим аналогам.

Лише через декілька років з моменту свого заснування, компанія вже знайшла статус міжнародного насіннєвого бренду і лідером зі створення гібридів кукурудзи, пшениці та соняшнику . Хто хоч раз спробував продукцію Априя, той з великою захопленістю спостерігав за своїм небувалим урожаєм. А той, у кого ще залишилася частка сумнівів, знання стратегії Aspria Seeds їх повністю розвіє. Тісно співпрацюючи з кожним своїм споживачем, фахівці збирають відгуки і всі дані про особливості розвитку і врожайності тих чи інших гібридів. Крім того, в Росії, Україні та Грузії вже спеціальні демополях, на яких вирощуються зразки гібридів, що дозволяють покупцеві об'єктивно оцінити всі їхні переваги і слабкості.

Проводячи подібні дослідження, був зроблений наступний висновок: гібриди Aspria Seeds дають такий же урожай, як найвідоміші імпортні аналоги, або на кілька відсотків нижче. Але з огляду на той факт, що імпортне насіння коштують щонайменше в 1,5 рази дорожче, то економія очевидна. До речі, іноді, при досить хороших погодних умовах, врожайність гібридів аспра перевищувала майже на 1 тонну, в порівнянні зі своїми більш відомими конкурентами.

Дешевше не означає гірше
Дивлячись на результати роботи компанії Aspria Seed, можна сказати, що їх головна мета майже досягнута, а саме високий рівень якості (який нітрохи не поступається багатьом гігантам аграрної промисловості) і мінімальна ціна на посівний матеріал.

Головні характеристики, які роблять гібриди аспра лідерами сучасного ринку це відмінна стійкість до посухи і низьких температур. Завдяки цьому, насіння сходить на порядок швидше звичайних, навіть якщо посів здійснювався в досить ранні строки (при температурі грунту нижче 15 градусів). Особливо яскраво це виражено при одночасному використанні Також, насіння кукурудзи (http://aspria-seeds.com/maize-hybrids/) відрізняються підвищеною вологовіддачею, тому в момент збору вимагають мінімальної сушки. Якщо враховувати, що гібриди дають близько 10-12 тонн врожаю з гектара поля, а на просушку одного тоннопроцента насіння витрачатися близько 1.5-3 долара, то тільки на одному гектарі заощаджуватися до 150-200 Завдяки «погодних примх», аграрна промисловість втрачає багато врожаю, найчастіше після посух, так як зрошення досить дорогим задоволенням і не кожному доступним. Гібриди аспра вирішують всі проблеми! Володіючи понад розвиненою кореневою системою, рослини дістають вологу з самих глибинок грунту, даючи відмінний урожай навіть при тривалій відсутності опадів.

У 2014 році стартував унікальний експеримент насіння аспра були посіяні на більш ніж 120 демоучастках на території України, Росії та Грузії. Це дало приголомшливий ефект компанія стала впізнаваною в багатьох регіонах, а також отримала докладні дані про всі сильні і слабкі сторони своїх продуктів. Зараз проводиться серйозна робота щодо поліпшення кожного сорту рослини і незабаром оцінити їх ефективність зможе кожен, купивши то тієї ж доступною ціною зразки у офіційних дистриб'юторів компанії і тісної партнера ByFrederic.

Майбутнє лежить без ГМО
З огляду на той факт, що багато хто намагається не мати справу з генетично модифікованими продуктами, компанія Aspria Seeds відстоює цю позицію подвійно. Вони пишаються тим, що лише за допомогою інноваційного підходу до селекції, вдалося створити унікальні гібриди, здатні примножити прибуток аграріїв при мінімальних витратах. Тому, навіщо підривати репутацію або «відлякувати» потенційних клієнтів, коли науковий підхід і бажання домогтися найкращих результатів дають ефект на порядок вище. Наприклад, вдалося помітно збільшити олійність насіння соняшнику (до 52%), а також вкоротити їх вегетаційний період до 95-112 днів. Це дало можливість вирощувати рослину в будь-яких регіонах, не залежно від клімату, перебуваючи в повній впевненості, що урожай завжди буде на гідному рівні.

На даному етапі Aspria Seeds тісно підтримується ByFrederic міжнародною групою компаній з різними напрямами розвитку. Її господар, природжений аграрій з Франції Фредерік Шавиньи, вже веде бізнес в Україні і Росії близько 23 років і на своїх полях користується тільки насінням аспрія.

Асприясидс.