Аспрія сідс відгуки

Аспрія сідсвідгуки.

Гібриди кукурудзи і соняшнику компанії «Аспрія» показали хороші результати на демонстраційних ділянках в Україні. Один з кращих результатів у гібрида кукурудзи AS33002 у Вінницькій області 155 ц га, а також гібриди соняшнику AS33103 в Хмельницькій області 47 ц га. Про це нашому відомству повідомили в прес-службі компанії ByFrederic.

«Погодна складова в 2014 році показала, що західні і північні регіони України виявилися в кращому становищі, ніж всі інші. Кількість опадів допомогло цим господарствам домогтися гарних результатів розповідають в компанії.

Згідно з повідомленням, в південних, центральних і східних регіонах кількість опадів була мінімальною, що, безумовно, позначилося на врожайності. В середньому по Україні результати в прибиранні гібридів кукурудзи і соняшнику наступні. Західні і північні регіони кукурудза 85-155 ц га (вологість 16-22%), соняшник 35-47 ц га. Решта регіонів, кукурудза 55-112 ц га (вологість 14-17%), соняшник 21-36 ц га.

«Крім хороших показників у врожайності, гібриди кукурудзи аспрії також дали відмінний результат по Влагоотдачі. Так, у багатьох господарствах, особливо в південних і центрально-східних регіонах, при збиранні гібридів кукурудзи дали 14-14,5% вологості. В цілому, на більшості полів, де були представлені гібриди при збиранні кукурудза показала на 2-4% результат по Влагоотдачі краще, ніж будь-який з конкурентів, що результатом якісної генетики гібридів «Аспрії», резюмують фахівці ByFrederic.

Аспрія сідсвідгуки.