Аспрія Сідз Насіння

Чому клієнти обирають насіння від Аспрія Сідз.?
Інноваційність на Ринку!
Компанія Аспрія Сідз привертає до своїх розробок кращих в світі фахівців в області насіннєвий генетікі. Разом із партнерами мають свої селекційні ділянки в Європі, Південній Америці, так само і вАзії !
Компанія аспрія йде в ногу з часом і щорічно пропонує нові гібриди на самому піку світової селекційного розвитку, і щорічно вкладає великі кошти в розробку свіжих пропозицій для ринку виробників!
Захист насіння!
У столітті розповсюдження фальсифікаторів на насіннєвому ринку не тільки України але й по всьому світу, компанія аспрія регулярно вкладує кошти в запобігання цьому фактору. Кожна упаковка насіння Аспрія Сідз, не залежно від продукту має триступеневий захист.
Генетична чистота гібридів Аспрія Сідз.
У компанії працюють французькі професіонали-генетики, які багато років підтверджують свою світову першість в селкціонній праці. Насіння компанії завжди відповідали і відповідають не тільки внутрішнім стандартам якості а й міжнародним стандартам якості гібридів.
Робота з клієнтами!
Ми працюємо з клієнтом безпосередньо, а також через мережу наших партнерів одним з наших дистриб'юторів і лідером з продажу на території України є компанія Агрохімцентр! Компанія Аспрія Сідз на відміну від конкурентів швидко реагує на будь-які запити з боку клієнта, і надає цілодобову підтримку.Консультаціі по гібридам аспрія як по телефону так і з виїздом на місце надаються безкоштовно!
Щорічно для презентацій гібридів соняшнику і кукурудзи закладається близько 300 демо полів, на яких проводяться семінари і детально розповідається особливості вирощування даних гібридів.

Аспрія Сідз-Насіння-Агрохімцентр.

Смотрите также: Насіння від Аспрія Сідз