Добрива Еколайн

Озима пшениця основна хлібна культура нашої батьківщини. Її зерно використовується для виробництва великої кількості продуктів харчування, а також кормів для різних груп тварин. Зерно озимої пшениці один з головних продуктів експорту. Урожайність озимої пшениці, як і інших культур залежить від ряду факторів: сорту, системи обробітку грунту, оптимальної густоти посіву, родючості грунту, системи захисту від шкідників і хвороб, запасів ґрунтової вологи. Останнім часом використання мікродобрив стало невід'ємним елементом технологічних заходів в інтегрованих системах захисту рослин і підвищення врожайності сільськогосподарських культур, особливо озимої пшениці. Мікродобрива під торговою маркою «Еколайн» від компанії «Екоорганік» мають оптимально збалансований склад макро і мікроелементів для повноцінного живлення рослин, добре поєднуються з різними засобами захисту рослин.

Їх використання в технологіях вирощування озимої пшениці ділиться на кілька періодів: осінній, ранньовесняний, літній. Особливість в мінеральному живленні озимої пшениці в осінній період полягає в забезпеченні рослин на етапі від проростання до початку функціонування власної кореневої системи всіма необхідними елементами живлення в оптимальному співвідношенні. Для цього рекомендуємо додавати добриво Еколайн Універсал для насіння в дозі 0,3-0,5 л т при протраві насіння. До складу добрива входять: азот 26 г л, калій 104, г л, залізо 14,3 г л, марганець 7,8 г л, бор 3,9 г л, цинк 6 5 г л, мідь 6,5 г л. Мікроелементи метали в складі добрива 100% хелати ЕДТА. Дуже відповідальний період в технології вирощування озимих культур і пшениці зокрема від появи сходів до початку входу в перезимівлю. Загальновідомо, що найкраще переносять несприятливі умови перезимівлі рослини, які в осінній період добре розкустілісь, накопичили достатньо цукрів і пройшли загартування. Мікродобрива, внесені в осінній період під озимі культури, дозволяють максимально реалізувати генетичний потенціал рослин, посіяні в оптимальні терміни, а також істотно поліпшити умови для перезимівлі рослин пізніх строків посіву. У цей період, особливо на площах висіяних насінням, які перед посівом не обробляли мікроелементами рекомендуємо одночасно з внесенням ЗЗР провести підгодівлю мікродобривами Еколайн. Для площ з кращими попередниками пропонуємо використовувати мікродобриво Еколайн магній в дозі 2 3 л га. До його складу входять: азот 34,5 г л, магній 47,15 г л, сірка 40,25 г л, залізо 42 г л, марганець 2,3 г л, цинк 3,45 г л, мідь 1,15 г л. Для площ висіваються по гірших попередниках для позакореневого підживлення посівів озимої пшениці краще застосовувати мікродобриво Еколайн старт в дозі 2 л га наступного складу: азоту 120 г л, калію 84 г л, магнію 12 г л, заліза 9 6 г л, марганцю 7,2 г л, бору 3,6 г л, цинку 4,8 г л, міді - 2,4 г / л. Мікроелементи метали в складі мікродобрива 100% хелати ЕДТА, бор у вигляді органо-мінерального комплексу з моноетаноламіном. У ранньовесняний період позакореневе підживлення озимих зернових мають надзвичайно важливе значення тому, що в цей період формуються основні елементи продуктивності рослин і умови мінерального живлення безпосередньо впливають на збереження або редукцію їх. За впливом на формування врожаю в ранньовесняний період елемент № 1 - азот. Для отримання запланованого врожаю, що досягається при вирощуванні озимої пшениці, необхідно скоординувати очікуваний урожай з відповідним рівнем внесення азотного добрива. Досвідчені аграрії розуміють, що їм необхідно правильно удобрювати культуру, що страждає від нестачі азоту, щоб отримати заплановані обсяги врожаю належної якості. Однак рівень використання азоту добрив і грунту, як встановлено в дослідженнях із застосуванням ізотопних індикаторів, визначається тим, наскільки збалансовано живлення рослин іншими елементами, в першу чергу тими, які відповідають в рослині за трансформацію сполук азоту.

Для позакореневого підживлення навесні в залежності від ґрунтових умов, рівня азотного живлення і стану посівів можна використовувати Еколайн універсал зростання, Еколайн магній, Еколайн зерновий. Для посівів пізніх строків, які вийшли із зимівлі слабораскустівшіеся, розріджені рекомендуємо використовувати Еколайн універсал зростання в дозах 1-3 л / га наступного складу: азоту - 280 г / л, калію - 70 г / л, магнію - 42 г / л, сірки - 35 г / л, заліза - 22,4 г / л, марганцю - 8,4 г / л, бору - 4,2 г / л, цинку - 11,2 г / л, міді - 4,2 г / л , молібдену 0,98 г / л. Мікроелементи метали в складі мікродобрива 100% хелати ЕДТА, бор і молібден у вигляді органо-мінеральних комплексів. Такий склад мікродобрива забезпечує посилення засвоєння азоту рослинами, підвищення вмісту хлорофілу і таким чином сприяє посиленню вегетативного росту рослин. Посіви озимих розміщені на грунтах легкого гранулометричного складу і еродованих землях, де найчастіше проявляється дефіцит магнію рекомендуємо використовувати мікродобриво Еколайн магній в дозах 2-3 л / га. До його складу входять: азот - 34,5 г / л, магній - 47,15 г / л, сірка - 40,25 г / л, залізо - 42 г / л, марганець - 2,3 г / л, цинк - 3,45 г / л, мідь - 1,15 г / л. На добре розвинених посівах, досить забезпечених елементами живлення родючих ґрунтах, рекомендуємо використовувати Еколайн зерновий в дозі 1 - 3 л / га. У його склад входять; азот - 195 г / л, калій - 104 г / л, магній - 27 г / л, сірка - 54 г / л, залізо - 8,1 г / л, марганець - 8,1 г / л, бор - 4 г / л, цинк - 20,25 г / л, мідь - 8,1 г / л. Його застосування сприяє кращому формуванню і розвитку продуктивних пагонів, потужному наростання фотосинтетичний-активної листкової поверхні і, в кінцевому підсумку, формуванню вищої врожайності зерна. У літній період на стадії формування зернівки для підвищення якості врожаю рекомендуємо в бакову суміш з ЗЗР додавати Еколайн зерновий з розрахунку 1 л / га.

Еколайн