гибриды асприи

"Ах, яке насіння!" Ось стисла характеристика насіннєвого матеріалу українського бренду Aspria Seeds устами вітчизняних аграріїв. У цей короткий збірний вигук вкладено і захоплення від врожайності гібридів Aspria Seeds в 2014-му році, і їх стійкість до посухи, хвороб, і здивування від стрімкого виходу на ринок нового вітчизняного бренду. Насіння кукурудзи, соняшнику та пшениці виробництва Aspria Seeds нічим не поступаються продукції найвідоміших насіннєвих компаній, але ціна їх менше і у фіксованій гривні. Два роки тому група компаній ByFrederic створила бренд Aspria Seeds, який в Україні представлений насіннєвою компанією ТОВ «аспра Насіння» з виробничим центром в Черкаській області, філіями в Росії і Грузії з метою виведення локалізованих гібридів кукурудзи і соняшнику на основі кращого в світі генетичного матеріалу. Селекційний відбір прискорили в два рази, здійснюючи насіннєві посіви в розсадниках Південної півкулі (Чилі).
Навесні 2014 року українським агрономам зі ста агропідприємств був представлений вінець творінь: 32 гібрида кукурудзи і 7 гібридів соняшнику. Результати приголомшили. Кукурудза до сьогодні невідомого бренду давала 100-150 центнерів, врожайність соняшнику в 2 рази перевищувала показники в регіонах, де посуха спалила всі. Результати повторилися, з більшою або меншою часткою сенсаційності, в ста агропідприємствах нашої країни. Західні і північні регіони кукурудза 85-155 ц га (вологість 16-22), соняшник 35 47 ц га. Решта регіонів кукурудза 55 112 ц га (вологість 14-17), соняшник 21 36 ц га. Всі дані відкриті, доступні в Інтернеті.
Насіння Aspria Seeds стали знамениті, а сам бренд вийшов на рівень одного з найбільш шанованих в Україні. У підтвердженні цих слів вважаємо не зайвим надрукувати репліки деяких аграріїв.

Андрій Ковальчук, директор ТОВ «Ольга» і 2100 га
Вінницька обл., Вінницький р-н У 2014 році ми засіяли шість демоучастков гібридами кукурудзи «аспра Сідс». Результат такий: в середньому, 151 ц га при вологості 24,8%. Показник гідний, відповідає кращому рівню гібридів від передових насіннєвих компаній. Однозначно, на наступний рік кукурудза «аспра Сідс» буде займати певну частину наших площ.

Віталій Ліготскій, головний агроном ФГ «Подільська марка», 2600 га
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н. На наших досвідчених лінійках гібриди соняшнику «аспра Сідс» показали врожайність на рівні найвідоміших брендів. Урожайність гібрида АС 33103 склала 40 ц га, АС 33102 36 ц га, АС 33101 32 ц га, АС 33109 і АС 33160 дали по 26 ц га. У той же час, відомий американський бренд показав врожайність на рівні 30 ц га, європейські, в середньому, 35 ц га. На наступний рік будемо сіяти демо-ділянки насінням «аспра Сідс», але на інших грунтах. Ці насіння коштує того, щоб до них придивитися.

Василь Гончар, директор ПП «Агрофірма" Авангард 2500 га
Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н У цьому році у нас була жахлива посуха, сусіди отримали, в середньому, 7-8 ц га соняшнику. Шість гібридів соняшнику Aspria Seeds, які ми висіяли на демо-ділянках, дали, в середньому, 17,1 ц га. На 2015 рік ми купили 500 посівних одиниць "аспра Сідс" двох гібридів, які стійкі до гербіциду Евролайтінг. Ну і, звичайно, будемо шукати далі, посіємо 10-12 інших гібридів соняшнику. Але виділимо під кожен з них не 20 соток, а по 5-10 га. Експеримент придбає промисловий характер, мої колеги, які приїдуть подивитися на посіви, все зрозуміють все без зайвих пояснень.

Адаптованість до ринку і погоді
Завдяки чому маловідомі до 2014 року насіння Aspria Seeds дали такий приголомшливий старт? Фахівці виділяють два ключові чинники: висока якість вихідного генетичного матеріалу і налагоджена технологія пошуку кращих для нашої країни гібридів. Адже не секрет: сучасна технологія виробництва насіння, в принципі, однакова в будь-якій компанії. Але виграє той, хто, по-перше, зуміє знайти гібрид, викликана часом і, по-друге, нетерпимий до порушення технології виробництва на будь-якому його етапі.
"Особливість наших гібридів в тому, що вони в повній мірі відповідають реальним вимогам ринку. Повідомляє Сергій Сілін, керівник відділу продажів групи компаній ByFrederic в Україні. Наприклад, сучасний український аграрій чекає від кукурудзи вже не 100, а 150 ц га і вище. У нас ділянки, які в 2014-му році показували до 173 ц га Селекціонери Aspria Seeds працюють над спеціалізацією гібридів: кукурудза, спочатку орієнтована на фуражне зерно, або зерно для харчової промисловості, крохмале-патоковий продукцію, спирт. Підтримується така приваблива риса, як Stay-Green, або "залишайся зеленим": стебло кукурудзи тривалий час залишається зеленим. Безперервний фотосинтез підвищує врожайність, крім того, стебло може бути використаний на корм.
Олійних насіння деяких гібридів соняшнику Aspria Seeds досягає 53%, і це при їх хорошою стійкості до хвороб фомопсису, іржі, вовчка в ринкових умовах двопільного сівозміни та навіть монокультури. Також Aspria Seeds має гібридами соняшнику, які стійкі до гербіциду Евролайтінг.

Погіршення клімату як плюс
У стресових умовах насіння Aspria Seeds демонструю, часто, кращі показники, ніж гібриди найвідоміших компаній. Частково цей факт підтверджує наведений вище коментар шановного керівника одеського агропідприємства, частково такий коментар: "Аналізуючи результати проведених нами ста практичних дослідів в 2014м році, ми вловили цікаву тенденцію. Повідомляє С.Сілін. У сприятливих погодних умовах врожайність гібридів Aspria Seeds мало чим відрізнялася від гібридів виробництва відомих компаній. Але в несприятливих умовах, обумовлених, переважно, посухою, насіння "асприя сидс" стійко показували більш високі результати Чому так? «Розкрию поки тільки один з наших секретів. Продовжує С.Сілін. Ми працюємо над збільшенням глибини проникнення кореневої системи рослин. Зазвичай, основна маса корінням кукурудзи знаходиться на глибині 80-82 см. Деякі наші гібриди проникають на 5-6 см глибше, що дуже важливо. Тоді гібриди добре витримують високі температури, пилок не стерилізується, врожайність зростає Менше стресу, менше енерговитрат
Стресостійкість коник насіння Aspria Seeds. Зокрема, селекціонери компанії розробили гібриди, стійкі до захворювань, особливо до курною головне, яка зазвичай добре розвивається на монокультурі. Рослини також добре переносять пестицидне обробку. Гібриди кукурудзи Aspria Seeds адаптовані до раннього посіву, можна не чекати прогрівання грунту до 15 С, в результаті, рослина отримає більшу суму ефективних температур. Зрілий початок має гарну вологовіддачею, що зменшить витрати на доопрацювання зерна. У багатьох господарствах, особливо в південних і центрально-східних регіонах, при збиранні гібриди кукурудзи Aspria Seeds дали 14-14,5% вологості. В цілому, на більшості полів, де були представлені гібриди Aspria, при збиранні кукурудза показала на 2-4% результат по Влагоотдача краще, ніж будь-який з конкурентів, що результатом якісної генетики гібридів аспра.
Крім того, селекціонери ставлять собі за мету і добиваються цього вивести гібриди, стебла якого не полегают і легко скошуються, а качани легко вилущуються. Сумарно, аграрій отримує не тільки високу врожайність, а й економить крупиці дорогоцінної енергії у вигляді дизпалива, газу на сушку і, власне, часу, витраченого на прибирання.

соняшник асприясидс цена,отзиви асприя,можете дізнатися у нашихклієнтів,зателефонувавши до нашого офісу.