Грамотне застосування добрив

Грамотне застосування добрив впливає на зростання, розвиток і цвітіння рослин, на зав'язування і якість плодів, врожайність. Тому так важливо правильно підійти до вибору добрив, які враховують потребу культур в тих чи інших речовинах в різні періоди вегетації.

Компанія «Август» представляє на ринку унікальні німецькі рідкі добрива для позакореневого та кореневого підживлення. Наукові досягнення і високі технології дозволили розробити добрива, що містять спеціалізовані компоненти, які забезпечують найвищу засвоюваність рослинами всіх діючих елементів живлення.

При підготовці насіння до посадки їх замочують в багатофункціональному добриві Амінозол. До його складу включено більше 20 пов'язаних амінокислот тваринного походження, які беруть участь у всіх важливих процесах життєдіяльності, а також в синтезі фітогормонів. Наприклад, утворюють індол-3-оцтової кислоти, яка діє як регулятор росту. Прискорюється схожість насіння, харчування проростків відбувається на самій ранній стадії.

При нестійкій температурі, яка характерна навесні, без амінокислот теж не обійтися. Вони необхідні рослинам при різких змінах температури (нічні або ранкові заморозки), а також при стресі, пов'язаному з посадкою і пересадкою. Полив Амінозолом розсади при висадці в грунт допомагає їй засвоювати поживні речовини цілими «будівельними блоками», сприяє зміцненню, захищає від стресів і покращує процес фотосинтезу.

Щоб забезпечити нормальний ріст і розвиток, всім культурам потрібне збалансоване харчування. Для цього застосовують комплексне мінеральне добриво з мікроелементами в легкозасвоюваній формі Лебозол. Крім макро- і мікроелементів він містить спеціальні речовини, що підвищують ефективність позакореневих підживлень. Лебозол сприяє гармонійному розвитку рослин, посилення цвітіння і підвищенню стійкості до інфекцій.

У другій половині вегетації рослин потрібно Лебозол КАЛІЙ450. Він збільшує врожайність, вміст цукрів і вітамінів в плодах і коренеплодах, підвищує зимостійкість різних культур.

Всі добрива при позакореневому підживленні оптимальним чином розподіляються по поверхні листа, що підсилює їх поглинання. Крім того, вони мають ще одну корисну властивість - стійкість до змивання дощем.