Мікродобрива хелафіт

Хелафіт®-комбі сумісний з більшістю пестицидів. Включення його до складу бакових сумішей з пестицидами дозволяє зменшити їх норму на 15-20%, а в окремих випадках, (при обробці авіатором і іншими високоефективними фунгіцидами), до 50%, а головне знизити їх фітотоксичної дію на посіви, стимулюючи їх імунітет і продукційні процеси. Використання хелафіта у позакореневого підживлення оптимізує кореневе живлення і розвиток культури в критичні періоди вегетації. застосування: Найбільш ефективним, екологічно і економічно обґрунтованим комплексне застосування препаратів в складі бакової суміші пестицидами. При комплексній дії на культуру і придушенні бур'янів в агрофітоцінозе, зростає врожайність і поліпшується якість продукції. Для оптимізації умов живлення і збалансування білкового обміну і продукційних процесів до складу робочої суміші доцільно вводити 10-15 кг карбаміду (сечовини), балансуючи азотне живлення. При такому способі застосування витрати на внесення зводяться до мінімуму.
Норми застосування від 1-го (польові культури) до 2 л га (сад, овочеві культури). Препарат може застосовуватися в будь-яку фазу розвитку рослин. Термін очікування 1 день. Це дозволяє проводити обробку в період дозрівання овочів і фруктів. Кратність обробок 1-2 обприскування хелафітом в комплексі із засобами захисту і включенням 10-15 кг сечовини до складу бакової суміші На зернових колосових ячмені, пшениці рекомендується використовувати 2 рази. Перший раз в фазу кущіння 1 л га карбамід 10 15 кг; вдруге використовують в період колосіння налив зерна 1,0 л га 10 кг карбаміду.
На соняшнику рекомендується використовувати хелафіт в фазу 5 6 листків з нормою 1 2 л га, і в фазі 10 листків цвітіння.
Ріпак озимий, ярий Некореневі підгодівлі в фазу початку утворення листової розетки, розгалуження; і в фазу початку бутонізації.
Кукурудза Некореневі підгодівлі в фазу 6 8 листків в фазу викидання волоті цвітіння.
Цукровий буряк. Некореневі підгодівлі в фазу, в фазі 10-12 листків і через 1-1,5 місяці
Льон-довгунець Некореневі підгодівлі в фазі сходи-початок "ялинка" (до висоти рослин 4-5 см) 2-я через 7-15 днів після першої. На сої, горосі рекомендується застосовувати в 2 прийоми. Перший в період накопичення вегетативної маси 1 л га, для активного зростання; другий в фазу бутонізації цветенія- 1 л га, для збільшення врожайності.
Овочеві Некореневі підгодівлі в період вегетативного росту і в період формування коренеплодів (ст. Буряк, морква) або качана (капуста)
Томати Некореневі підгодівлі в фазу бутонізціі; в фазу початку цвітіння; в фазу плодоношення.
Баклажани Некореневі підгодівлі 1 обприскування в фазу бутонізації; 2-е обприскування в фазу початку цвітіння.
Огірки Некореневі підгодівлі. 1-е обприскування в фазу появи 4-6 х справжніх листків; 2-е і 3-е обприскування з інтервалом в 15 днів.
Кабачки, патисони Некореневі підгодівлі 1-е обприскування в фазу появи 4-6-х справжніх листків; 2-е обприскування в фазу бутонізації; 3-е обприскування в фазу початку цвітіння.
Капуста - Некореневі підгодівлі 1-е обприскування через 2-3 дня після висадки розсади; 2-е обприскування в фазу листової мутовки - зав'язування качанів; 3-е обприскування через 10-12 днів після другого.
Плодові дерева - Обприскування в фазу цвітіння, у фазу зав'язування і формування плодів, в кінці літа покращує плодоношення наступного року. Залежно від типу, віку, технологічних особливостей саду рекомендується проведення 2-4 позакореневих підживлень.
   Яблуня, груша, вишня, слива, айва, персик, абрикос: 1-е обприскування через 5-7 днів після цвітіння, 2-е обприскування на початку фізіологічного опадання зав'язей; 3-е обприскування в період закладки квіткових бруньок; 4-е обприскування в період інтенсивного росту плодів.
Виноградники - Обприскування на початку росту пагонів навесні, перед цвітінням, у фазу бутонізації, після цвітіння; в фазі наливу - дозрівання ягід.
Сумісність: Змішується майже з усіма засобами захисту рослин та карбамідом При змішуванні з пестицидами перший раз, протестуйте пробний розчин в невеликої ємності перед основним змішуванням.
Термін очікування 1 день, що дозволяє проводити обробку в період дозрівання овочів і фруктів. Безпечний для людини, теплокровних тварин, птахів, риб, бджіл і для навколишнього середовища.
Зберігання: При зберіганні продукту необхідно уникати коливань температур нижче 0 -2º С і понад + 30-33º С. Значні перепади температури або зниження температури може стати причиною кристалізації препарату. Кристали легко розчиняються в робочому розчині, що не призводить до зниження його ефективності.

Микроудобрения Хелафит