Насіння від Aspria Seeds

В останні роки аграрії переживають не найкращі періоди це факт. Причин може бути безліч: кліматичні коливання, широке поширення рослинних хвороб і шкідників, нестабільна ситуація в країні і «стрибки» курсу валюти. Все це штовхає на нові пошуки більш вигідних рішень, без шкоди для свого бізнесу.

Імпортні товари це дорого, а вітчизняні не викликають належної довіри. Але вихід це молода і амбітна команда Aspria Seeds. З моменту своєї появи ця компанія розгорнула широку міжнародну роботу і плідно впроваджувала власні інновації. Будучи вже відомим міжнародним брендом, компанія «аспра Сідс» за останні роки помітно розширила асортимент гібридів, охопивши такі культури, як пшеницю, кукурудзу і соняшник. Так, гібриди під цим брендом досить нові, багатьом не відомі і, що важливо доступні, але все-таки встигли завоювати тисячі шанувальників.

Навіть ознайомившись з великою кількістю інформації, сумніви все-таки ще можуть залишитися. Але щоб повністю переконати своїх покупців у високій ефективності гібридів і ще раз довести «Ви зробили правильний вибір!», Aspria Seeds поклала в свою стратегію розвитку використання демополей. На території України їх досить багато, причому в абсолютно різних грунтово-кліматичних зонах. Це дає можливість оцінити продукти «живцем», порівняти з аналогами і надалі не розгубитися у виборі найбільш оптимального варіанту. За результатами подібних досліджень були зафіксовані наступні результати вітчизняні гібриди мали приблизно на 50% більше врожайності, ніж більш дорогі аналоги. Крім того, маркетологи компанії завжди підтримують тісний зв'язок з усіма своїми клієнтами (фахівцями аграрної промисловості), збираючи результати вирощування гібридів Aspria Seeds, а також дозволяючи кожному висловити свою думку. Пишаючись численними подяками, а й не приховуючи будь-яких недоліків, селекціонери постійно працюють над поліпшенням кожного сорту рослини.

Прибуток це результат розумної економії

У чому головна відмінність гібридів Aspria Seeds? Маючи низьку ціну, вони показують приголомшливі результати, які можна порівняти з кращими світовими гібридами, ціна яких як мінімум в два рази вище. Компанія не намагається заробити на власному імені і репутації, тому об'єктивно оцінює витратність посівного матеріалу і формує максимально доступну вартість для споживача.

Наприклад, гібриди кукурудзи відрізняються хорошою вологовіддачею, яка становила в середньому на 5% нижче, ніж у інших гібридів. Економія очевидна, адже на сушку тоннопроцента зерна йде приблизно 30 грн. А якщо врахувати, що цей сорт дає до 10 тонн врожаю на гектар, то тільки з одного гектара аграрії заробляють до 1500 гривень. Крім того, одним з головних переваг гібридів аспра невибагливість до погодних умов. Тепер, навіть використовуючи технологію землеробства No-Till, посів можна починати набагато раніше (НЕ вичікуючи, поки грунт прогріється до 15 градусів), без шкоди для самих рослин. Кукурудза дуже швидко сходить і пускає довге коріння, тому не боїться сильних і тривалих посух.

У 2014 році компанія дала старт дуже цікавому експерименту виконала посів своїх гібридів в 100 українських демоучастках. Цим вона спіймала одночасно двох зайців. Перше про гібриди «аспра Сідс» дізналися майже всі регіони України, включаючи великі і дрібні господарства. Друге компанія зібрала дані про деякі недоліки своєї продукції, які потім усунула, довівши свої гібриди майже до досконалості.

Зараз проводиться копітка робота над отриманням домінантних генів з інших сортів для того, щоб поліпшити насіння соняшнику і кукурудзи за ключовими показниками. Незабаром ми про них також дізнаємося і зможемо придбати як у офіційного дистриб'ютора Aspria Seeds, так і у партнера ByFrederic.

Строго без ГМО

Відомо, що як шкода, так і користь ГМО ще ніким не були доведені, але багато хто воліє їх уникати, щоб зайвий раз не піддавати себе ризику. Фахівці компанії «аспра Сідс» з самого початку заявили: «Навіщо відсікати частина потенційних споживачів, якщо у нас виходить знаходити потрібні рішення селекційним шляхом?». Без ГМО це принципова позиція, і в цьому немає ніяких сумнівів.

Вивчаючи споживчі переваги, компанія має кілька напрямків це велика врожайність, високий рівень маслянистості насіння соняшнику (близько 52%) і харчова придатність кукурудзи (виготовлення спирту, кормів, борошна і т.д.). Крім того, вегетаційний період соняшнику становить не більше 112 днів, а тому може сміливо вирощуватися в будь-яких регіонах України з будь-якими кліматичними особливостями.

Додатковий поштовх до розвитку і нововведень сприяє величезна підтримка міжнародною компанією ByFrederic, що має різні вектори розвитку. Її французький лідер Фредерік Шавиньи працює в Україні вже 23 роки, власником потужного підприємства і сам же займається гібридами аспра. Все, що робиться для себе робиться найкращим чином. А це ще один аргумент, чому продукція Aspria Seeds безпрецедентний лідер на сучасному ринку.