Ризобакт гуміфікатор

РІЗОБАКТ СП, РК «гуміфікатор» - комплексний біотехнологічний препарат природного походження, оптимізує биотрансформацию рослинних залишків зернових, зернобобових, технічних та інших культур в гумус шляхом активізації мікробних угруповань грунту (целюлозо- і лігнінразлагающіх, азотфіксуючих бактерій і т.д.). Препаративна форма: водораствворімий концентрат.

Склад: живильне середовище для розвитку комплексу мікроорганізмів.
 
Механізм дії препарату
Полягає у сприянні розвитку спеціалізованих видів мікроорганізмів, що забезпечують спрямовану трансформацію залишків культурних рослин в гумусові речовини в грунті, завдяки чому поліпшуються умови харчування культурних рослин і стан грунту.
 
Переваги препарату:
 
1) сприяє підвищенню вмісту гумусу і покращує структуру ґрунту;
2) забезпечує відновлення мікробіоценозу грунту і підвищення його мікробіологічної активності;
3) дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, завдяки чому на розкладання рослинних залишків не витрачається азот з грунту;
4) сприяє збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і обмінного калію в грунті, розмноженню черв'яків і корисних мікроорганізмів;
5) перешкоджає розвитку хвороб рослин завдяки розвитку корисних мікроорганізмів, просторовому витіснення патогенів та виділенню природних антибіотиків;
6) сприяє підвищенню врожайності наступних культур за рахунок додаткового харчування і мульчі, що запобігає ерозії, втрати вологи, росту бур'янів.
 
ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРЕПАРАТУ
Обумовлена природною здатністю ряду видів мікроорганізмів трансформувати рослинні залишки в гумусові речовини, створювати умови для розвитку корисної мікрофлори, фіксації атмосферного азоту в ґрунті, трансформації (за рахунок синтезу органічних кислот) валових форм фосфору, калію, інших елементів грунту в доступні для культурних рослин форми, виробляти природні антибіотики і стимулятори росту в обмін на вуглеводи, які виділяють рослини.
Рослинні залишки (солома, полова, стебла, листя і коріння), що залишаються на полі після збирання сільськогосподарських культур, є повноцінною, добре збалансованої сировиною для отримання органо-мінеральних добрив.
 
Перед хліборобом стоїть завдання не втратити ці елементи живлення, а закріпити їх в грунті і передати наступній культурі. У природі цей процес називається гуміфікації і здійснюється мікробними угрупованнями (зокрема, мікроскопічними грибами-сапрофіти Penicillium sp. В союзі з бактеріями-гуміфікаторами Micrococus sp.). Гуміфікація унікальна ще й тим, що дозволяє закріпити і передати вуглець рослинних залишків, як джерело живлення і енергії для вільноживучих грунтової мікрофлори, яка, в свою чергу, фіксує азот з повітря, переводить в рухомі форми важкодоступний фосфор, калій, інші необхідні рослинам елементи.
         Надходження в грунт 2 т / га вуглецю забезпечує за період з осені до весни (5-6 міс.) Фіксацію азоту повітря в кількості 150-250 кг / га (еквівалентно по д.р. 450-750 кг / га аміачної селітри), 50-100 кг / га рухомого фосфору і 30-50 кг / га обмінного калію.
Однак далеко не всі заходи з управління рослинними залишками, які застосовуються в сільському господарстві, сприяють фіксації вуглецю і азоту в ґрунті, освіта гумусових речовин, збільшення вмісту доступних форм елементів живлення