Внесення мікродобрив Нертус

Для чого вносити мікродобрива?

Застосовувати мікродобрива чи ні, це справа господаря. Але для кращого розвитку рослин в період проростання, в стресових умовах в період вегетації, а також для отримання якісного врожаю рекомендується застосовувати мікродобрива. Особливо, якщо ми спостерігаємо їх дефіцит в грунті.
 
Мікроелементи потрібні рослинам в малих кількостях, але завдяки їм у рослин підвищується імунітет до негативних явищ і стійкість до ураження хворобами.
 
При протравливании насіння мікродобрива застосовують для того, щоб отримати дружні сходи і кращий розвиток кореневої системи. В результаті застосування мікродобрив сходи стають сильнішими і менше уражаються хворобами. За рахунок того, що коренева система краще розвивається і проникає глибше в грунт, рослина добре переносить посуху. Коли в спекотний період верхній шар грунту пересихає, а коренева система слабо розвинена і знаходиться в пересохлому шарі грунту - рослина гине (випадає). Важливо і те, що дані мікродобрива знаходяться в доступній для рослин формі навіть при низьких температурах, коли більшість поживних речовин в грунті не доступні.
 
Листову підгодівлю мікродобривами бажано застосовувати в критичні фази розвитку рослин і при стресових умовах. Наприклад, критичної фазою для соняшника є фаза 2-5 пар листя. Саме в цей час відбувається закладка кошиків, тому на даному етапі рослина потребує мікроелементах, особливо в борі. При сильній нестачі бору рослина деформується і може навіть не утворювати суцвіття, що призводить до втрати врожаю.
 
При стресових умовах (холод, посуха, гербіцидний стрес і т.д.) рослині важко використовувати поживні речовини з грунту, тому необхідно застосовувати листову підгодівлю. Проводити листову підгодівлю краще у вечірній час.
 
Для всіх сільгоспкультур є свій збалансований комплекс мікроелементів, тому що кожна культура має свою підвищену потребу в тому чи іншому мікроелементі. Наприклад, соняшник добре реагує на внесення бору і міді, ріпак - на бор і марганець. Зернові потребують марганцю, кукурудза - в цинку, а бобові - в молібдені і кобальті.
 
Раніше застосування мікродобрив не мало такого важливого значення, тому що потреба в мікроелементах задовольнялася за рахунок внесення гною. В даний час, коли гній, можна сказати, перебуває в дефіциті, сільгоспвиробники масово використовують мінеральні добрива. Але мінеральні добрива не містять мікроелементи, тому в грунті виникає їх дефіцит, а, отже, потреба в додатковому внесенні мікродобрив.
 
Таким чином, застосування мікродобрив при протравливании насіння або по листкової поверхні в період вегетації культури, є важливим і корисним агротехнічним прийомом.
Рекомендації підготував головний агроном НЕРТУС® в Кіровоградській області
Василь Франчук