YaraLiva, CALCINIT, ЯраЛива Кальцинит, Кальциевая селитра

Як допомогти рослинам після суворої зими?

Давно не балувала нас зима тріскучими морозами, як це було всього-то 10-15 років тому. До постійних відлизі, дощів і калюжах в січні за останні роки звикли не тільки люди, а й рослини. Однак в цьому році сувора холоднеча при нестачі снігу в деяких районах зажадала від рослин мобілізації всіх сил. Тому навесні вони будуть ослабленими й пригнобленими, але ж їм належить витримати конкуренцію з агресивними бур'янами важку боротьбу з хворобами й шкідниками. У цих умовах сад вже не буде таким же квітучим як раніше, а сподіванки на урожай овочів і плодів доведеться переглянути.

Надійний способом підтримати людський організм є вітаміни. Рослини в цьому відношенні нічим від людей не відрізняються, тільки вітамінами для них служать мінеральні добрива. Для ефективного використання у вигляді весняних підгодівлі добрива, по-перше, повинні бути комплексними і одночасно містити азот, фосфор, калій, магній, кальцій і мікроелементи; по-друге, гостро постає питання про їх співвідношенні і точності розрахунку дозування; по-третє, бажано, щоб корисні речовини звільнялися поступово, забезпечуючи тривалий харчування рослин.

Всім цим вимогам ідеально задовольняють безхлорні комплексні добрива серії YaraLiva . Як відомо, звичайні комплексні добрива являють собою механічну суміш гранул, кожна з яких містить не повний набір мінеральних елементів. Добрива YaraLiva якісно відрізняються від них завдяки впровадженню інноваційної технології виробництва: кожна гранула має збалансований за пропорціями повний набір макро- і мікроелементів, передозування яких, таким чином, виключена. Крім того, ретельний підбір вихідних компонентів гарантує відсутність в них солей важких металів і радіонуклідів.

Нічого немає простіше, ніж закрити добрива YaraLiva в грунт, а потім ретельно полити. Після цього їх дія триватиме приблизно кілька тижнів. Можливості застосування не обмежені - відкритий і захищений грунт, будь-які грунти, кліматичні зони. Кожне з добрив багатофункціональне: для основної заправки грунту , для внесення при посадці, для кореневої, а деякі різновиди для позакореневого підживлення.
Важлива обставина - технологія виробництва робить гранули добрива YaraLiva несхильним комкованию і злежування. Бездоганний склад мінеральних елементів, точність дозування, висока ефективність при малих дозах, зручна споживча фасування, гарантія якості від одного з провідних вітчизняних виробників - все це незмінно виділяє серію багатофункціональних комплексних добрив YaraLiva!