Микроудобрение Ярило Соя 

Наличие:
В наличии
Цена :
76,14 грн
Количество:
:
   Минимальный заказ от 10 л
Доставка:
Бесплатная доставка (При участии в акции "ЧЕСТНЫЙ ОТЗЫВ" )

Телефоны:
Позвоните нашему менеджеру возможно Ваш товар уже дешевле!
Характеристики товара:
Микроудобрения: Комплексные
Сроки внесения(сезонность): Весенне-летнее
Вид обработки: Послепосевное(Подкормка)
Агрегатное состояние: Жидкие
Применение: для сои

Описание товара

Ярило Соя.

N-50; Mg-34,5; S-35,5; Fe-10; Mn-8; B-4; Zn-5; Cu-2; Mo-2;гумати, ПАР

В цілому за вмістом білку соя не має собі рівних і містить 34,9% рослинного білку, тоді як вміст білку в курячих яйцях становить 12%, сирі — 25, яловичині — 22, риби — 20%.

Насіння сої, як і інших бобових культур, багаті вітамінами, особливо групи В. Причому встановлено, що в насінні сої в 3 рази більше вітаміну В1, ніж у сухому коров’ячому молоці. Вітаміну В2 в сої в 6 разів більше, ніж у пшениці, ячмені, вівсі, горосі. Також необхідно відзначити значний вміст у сої вітамінів РР і Е.

На формування 1 т насіння  і відповідної кількості вегетативних органів соя виносить з ґрунту 80 кг N, 35 кг — P2O5, 45 кг — K2O, а також багато кальцію (Ca) –  65 кг, магнію (Mg) – 50 кг, сірки (S) – 40 кг та інших мікроелементів. Найбільша кількість азоту культура потребує у фазу цвітіння та формування бобів, калію – через 3 місяці після появи сходів, кальцію і магнію – через 2,5 місяці, сірки – у фазі формування бобів.

За достатнього зволоження в період вегетації, повною забезпеченістю рослин мікроелементами і рН ґрунту = 6,0-7,5 ця культура здатна забезпечити себе азотом майже у повному об’ємі за рахунок симбіотичної азотфіксації (при обробці інокулянтами на основі бактерій Bradyrhyzobium japonicum), окрім стартових доз.

Калійне і фосфорне живлення значно впливають на урожайність і якість насіння культури. За нестачі форфору спостерігається червонуватий колір листків, поверхневе розміщення коренів та їх слабке розгалуження, зменшення кількості квіток і відповідно бобів. За нестачі калію рослини майже не утворюють бобів, затримується їх розвиток, на листках спостерігається жовтувате з коричневим відтінком забарвлення.

Нестача мікроелементів знижує врожайність, спричинює ураження хворобами, погіршує якість зерна. Для росту і розвитку сої мікроелементи надзвичайно важливі, оскільки наявність їх у достатній кількості є обов’язковою умовою інтенсивного засвоєння азоту з повітря. Найважливіші мікроелементи для сої — магній, молібден, залізо та марганець.

Магній бере участь у синтезі АТФ — носія енергії в рослинах, виконує важливу роль у процесі фотосинтезу, оскільки входить до складу хлорофілу, відповідає за асиміляцію СО2. Магній також має позитивний вплив на перенесення і засвоєння фосфору. Підвищує вміст білку в бобах та урожайність. Нестача магнію особливо проявляється на ґрунтах легкого гранулометричного складу. Основні симптоми – міжжилковий хлороз (світло-зелені плями) у старого листя.

Особлива роль в обмінних процесах належить молібдену, якого соя використовує значно більше, порівняно до інших зернових культур. Молібден покращує азотний обмін, приймає участь в утворенні білку, стимулює фотосинтез та життєдіяльність бульбочкових бактерій (особливо ефективними є підживлення цим мікроелементом на кислих ґрунтах  (рН< 5,5).

Марганець найбільш ефективний на ґрунтах з нейтральною або лужною реакцією, оскільки при рН більше ніж 6,5 стає практично недоступним для рослин. Нестача марганцю призводить до сповільнення росту, хлорозу молодих листків, спо­вільнення синтезу білку та вуглеводнів.

Залізо активно приймає участь в процесах обміну речовин, активізує дихання рослин, впливає на утворення хлорофілу. Залізо входить в склад ферментів, що приймають участь в окисно-відновних реакціях. Із старих листків в молоді залізо не переноситься.

За недостатньої забезпеченості рослин мікроелементами неможливо отримати високі врожаї цієї культури, саме тому проведення позакореневих підживлень є таким важливим і ефективним заходом у технології вирощування сої.

Ярило Соя.

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Похожие товары
78,68 грн от 100 л
88,07 грн от 60 л
135,54 грн от 1 л
279,20 грн
228,43 грн от 60 л
231,73 грн от 1 л
201,78 грн от 60 л
224,63 грн от 1 л
225,89 грн от 60 л
251,28 грн от 1 л
84,77 грн от 60 л
105,84 грн от 1 л
62,18 грн от 60 л
93,15 грн от 1 л